DSC05250g

A teraz kilka słów o mnie. Nazywam się Monika Kotnis.

Stąd też nazwa tego bloga. Taki mały żart z mojego nazwiska. Kotniski, czyli kot, który jest niski.

Mam 23 lata. Jestem przedsiębiorcą, a przynajmniej przez ostatnie ponad 2,5 roku prowadziłam swoją działalność gospodarczą. Niedawno skończyłam współpracę z firmą, która była moim głównym źródłem utrzymania, dlatego uważam się za osobę bezrobotną. Nie z przymusu, lecz z wyboru. Doszłam do wniosku, że poprzednia praca przestała mnie rozwijać i musiałam coś zmienić. Próbuję rozkręcić swoją markę -> Lemur Imprezy. Firmę, która zajmuję się organizacją wszelakich imprez dla dzieci i dorosłych.

W chwili obecnej mam okres 2-4 miesięcznych wakacji. Po czym rozpocznę nową pracę. Oprócz tego, właśnie kończę studia – pedagogikę.

Przez lata działałam w ZHP pełniąc różne funkcje. Obecnie można powiedzieć, że jestem instruktorką znajdującą się w stanie spoczynku.

Uwielbiam podróżować i przebywać w “magicznych miejscach”, które będę próbować pokazać na tym blogu. Moją ostatnią wielką pasją jest sport. Staram się codziennie, chociaż przez chwilę poruszać. Uważam, że każda aktywność jest dobra, ale najlepsza jest ta, którą robisz razem z kimś! Oprócz tego oglądam seriale, czytam książki, niezdarnie – lecz do przodu uczę się języków obcych (przynajmniej się staram!) no i oczywiście w wolnych chwilach spotykam się z rodziną, z bliskimi i bawię się z moim kotem Piratem.

DSC05849g